Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Mad GodRated ★ 3.5
Macross Δ the Movie: Passionate WalküreRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5