Titles you rated
Witch HuntRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5