Series
Ratings
29
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.5
Sumika SumireRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- OrangeRated ★ 4.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5