Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Happy Sugar LifeRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.5
Clannad After StoryRated ★ 4.0
AnotherRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 4.0