Movies
Ratings
183
Ice PrincessRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 3.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
One DayRated ★ 1.5
Nim's IslandRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 0.5
PoseidonRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5