Series
Ratings
20
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0