Movies
Ratings
691
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0