Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0