Movies
Ratings
454
I Am SamRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Café SocietyRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5