Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0- SABAKANRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0