Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0