Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5