Titles you rated
BeckhamRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Sixth Sense 3Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 5.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5