Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Forbidden FairytaleRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5