Series
Ratings
159
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0