Movies
Ratings
1396
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.5
TrapRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
House of SayuriRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
The StraysRated ★ 3.5