Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.5
LooperRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
TroyRated ★ 1.0
FuryRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.5