Titles you rated
The Front LineRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
The HostRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0