Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5