Series
Ratings
25
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0