Titles you rated
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0