Movies
Ratings
18
CloserRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0