Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0