Titles you rated
 Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.5 Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.5
 Bungo Stray DogsRated ★ 3.0 Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
 The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5 The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
 The Promised NeverlandRated ★ 4.0 The Promised NeverlandRated ★ 4.0
 Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
 Big Little LiesRated ★ 4.5 Big Little LiesRated ★ 4.5
 Killing EveRated ★ 3.5 Killing EveRated ★ 3.5
 Killing EveRated ★ 4.0 Killing EveRated ★ 4.0
 Killing EveRated ★ 5.0 Killing EveRated ★ 5.0
 UnnaturalRated ★ 5.0 UnnaturalRated ★ 5.0
 March Comes in Like a LionRated ★ 5.0 March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
 Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0 Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
 The Little Drummer GirlRated ★ 4.0 The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
 Life on MarsRated ★ 5.0 Life on MarsRated ★ 5.0
 Life on MarsRated ★ 4.5 Life on MarsRated ★ 4.5
 Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0 Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
 Matrimonial ChaosRated ★ 5.0 Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
 Overprotected KahokoRated ★ 3.0 Overprotected KahokoRated ★ 3.0
 Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0 Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
 Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.0 Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.0