Titles you rated
- D-WarRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0