Titles you rated
GhostRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0