Series
Ratings
30- DoubtRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0