Series
Ratings
17
BarakamonRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0