Movies
Ratings
404
InfernoRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
GloveRated ★ 1.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0