Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
The West WingRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 2.5
Z NationRated ★ 2.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
12 MonkeysRated ★ 3.0
ScorpionRated ★ 3.5
ScorpionRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 2.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 2.5
ArrowRated ★ 2.5
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5