Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5