Series
Ratings
117
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
The DuoRated ★ 3.5- Alien SamRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0