Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0