Series
Ratings
182
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.0