Titles you rated
Finding NemoRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0