Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Second LoveRated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Should We Kiss FirstRated ★ 4.5
My Secret TerriusRated ★ 4.5