Movies
Ratings
48
The ChaserRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
TedRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0