Titles you rated
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0