Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0