Movies
Ratings
14
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
HuntRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0