Series
Ratings
10
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0