Movies
Ratings
747
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
All Is LostRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5