Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The Black PhoneRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0