Series
Ratings
52
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.5
SponsorRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 5.0