Titles you rated
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0