Series
Ratings
46
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0