Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0