Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0