Movies
Ratings
30
April StoryRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5