Series
Ratings
18
The Good PlaceRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0